Заказ билетов:
тел.: (044) 237-90-05
факс: (044) 258-45-47
Маргарита Королева

Як рахувати калорії: для схуднення і для набору маси

Не секрет, що основним інструментом регулювання маси спортсмена (та й простої людини) і його жирового прошарку є харчування.

Якість їжі, звичайно впливає на жиросжигание і набір маси, в основному за рахунок таких факторів, як глікемічний індекс. Але цей вплив не настільки істотно і першочергово як калорійність денного раціону.

Саме загальна калорійність, її дефіцит або профіцит запускають у Вашому тілі процеси жиросжигания або набору маси. У такому випадку стає дійсно ВАЖЛИВО знати, як рахувати калорії – будь то для схуднення або для набору маси. Саме підрахунок калорій працює на Вас і дає результат.

Чому важливий підрахунок калорій для схуднення ?

У сучасному світі бодібілдингу та фітнесу є дві точки зору на питання про регулювання маси тіла. Можна сказати, що люди діляться на два типи:

1.  Ті, хто рахує калорії.
2.  Ті, хто харчується на око.

Давайте почнемо з других. У наш час існують тисячі дієт для схуднення. Для прикладу – капустяна дієта, кремлівська дієта, японська дієта, дієта по групі крові та інше. І ось людина начитавшись про таких дієтах починає їсти цілий день тільки варені продукти з капустою і яблуками. Минає тиждень – а вага як був, так і залишився.

А знаєте, що відбувається? Людина не розуміє, що цими вареними продуктами він за добу примудряється набирати таку ж кількість калорій, що і до дієти і навіть більше.

Крім того, сьогодні він з’їдає варених продуктів на 2000 калорій, а завтра на 2200. Такий «приблизний раціон», дає приблизні результати. Немає ніякої конкретики в харчуванні – на одному тижні людина схудла, на другий знову набрав. Його загальна калорійність постійно змінюється.

Серед спортсменів, правда, є затяті противники підрахунку калорій. Вони харчуються «на око», але у них виходить худнути (спалювати жир) тому, що вони вже виробили необхідний для себе раціон з роками, вони на відчуттях розуміють скільки є потрібно, а скільки ні. «Фанатичні профі». Природно, що простому смертному не хочеться витрачати кілька років експериментуючи зі своїм раціоном і організмом.
Пропонуємо керівникам, корпоративні тренінги для компаній, та цікавий партизанський маркетинг, вимоги нової сучасності.

Все різноманіття дієт для схуднення зводиться до єдиного правилу:

Щоб запустити у своєму організмі жиросжигание Вам потрібно отримувати калорій менше, ніж Ви витрачаєте за день. Саме створення щоденного дефіциту калорій дає сигнал організму про схуднення.

Найбільш ефективним інструментом, рождающим конкретику у Вашому харчуванні, є підрахунок калорій за день. Відноситься це як до жиросжиганию, так і до набору маси.
Кращі продукти освіжаючі в літню спеку.
Підрахунок калорій за день: як порахувати калорії
Що таке терапевтична косметологія і що таке апаратна косметологія?

 А тепер поговоримо про перше – про тих, хто рахує калорії.

- Я готова на ВСЕ, щоб схуднути !!!
- Потрібно рахувати калорії.
- Ні, я це не можу.

Не важко здогадатися що ті, хто вважають калорії управляють своїм раціоном. Набагато простіше проводити коригування раціону, коли точно знаєш який енергетичною цінністю володіють твої прийоми їжі. У схудненні відрізаєш калорійність, якщо вага не йде. У наборі маси додаєш ще калорій, якщо вага не набирається. Все просто!

Саме управління калорійністю свого раціону безпосередньо коригує Ваша вага. Дане твердження засноване на наукових знаннях, все інше чистої води забобони, шаманізм і маркетингКорисна їжа для зубів.

Що потрібно, щоб рахувати калорії:

Кухонні ваги
Продукти
Таблиці калорійності або сервіси з підрахунку калорій

Без кухонних ваг Вам не обійтися. Зважуйте абсолютно все, що збираєтеся з’їсти і (увага !!!) випити (крім води – в ній немає калорій). Нешкідливі компоти, соки і морси за день можуть давати по 300-500 калорій. Не забувайте їх враховувати.