Заказ билетов:
тел.: (044) 237-90-05
факс: (044) 258-45-47
Маргарита Королева

Як правильно харчуватися щоб схуднути назавжди

Тіло – це той багаж, який Ви несете через усе своє життя. І чим він важчий, тим коротше цей шлях.

Ця стаття для тих, хто забув, як виглядає його прес. Всі принципи, викладені тут підходять як для чоловіків, так і для жінок.

З цієї статті Ви дізнаєтеся, як правильно харчуватися щоб схуднути, а також як виглядає меню правильного харчування для схуднення. Якщо Ваша мета підсушитися, скинути зайві кілограми, зменшити талію, просушити область преса, сідниць і т.д., то Ви за адресою. Пропонуємо книги Маргарити Корольової та дізнайтесь, что таке студія Hypoxi?

Як спалити жир?
Тема схуднення і спалювання підшкірного жиру вже була порушена в минулих статтях про те, як знайти красивий прес і як накачати сідниці дівчатам. І там, і там для додання округлих форм сідницях і рельєфу м’язам живота слід в першу чергу почати процес жиро спалювання у всьому організмі.

Перш ніж відповідати на питання як спалити жир, давайте згадаємо основні помилки про жіросжіганіі. Вважається, що заняття в тренажерному залі сприяють Вашому схудненню. Передбачається, що якщо виконувати багато вправ на прес, то неодмінно схуднеш в області талії. Це твердження в корені невірно.

Вправи, які Ви виконуєте в тренажерному залі, будь то зі штангою або в тренажері націлені на зростання м’язової маси. Це називається анаболизмом. У теж час позбавлення від підшкірного жиру – це прямо протилежний процес, який зветься катаболизмом. Одночасно нарощувати м’язову масу і спалювати жир нереально.

Є ще один міф пов’язаний із заняттями в тренажерному залі. Позаймавшись, Ви витратили якусь кількість калорій. Передбачається, що Ви їх спалили і схудли. Але це не так.

В середньому за півгодини кардіо тренування можна спалити близько 300 ккал. Однак випивши дві склянки молока Ви отримуєте 300 ккал і перекреслює все Ваші старання.

Багато відвідувачів тренажерних залів вважають, що сушать прес великою кількістю повторень. Скільки б повторень Ви не робили, в районі талії ви не схуднете. Давно доведено, що неможливо локальне жиросжигание. Робіть хоч тисячу скручувань на прес, але, якщо Ви не стежите за своїм харчуванням ви не схуднете, тим більше в якомусь конкретному місці.

Для схуднення набагато простіше обмежити споживання калорій, ніж збільшувати їх витрата. Тобто набагато зручніше і легше оптимізувати свій раціон, ніж збільшувати фізичне навантаження в тренажерному залі або поза ним.
Для вас пропонуємо, тренінги по мотивації персоналу, пропонує компанія «Бізнес центр Національний»

 Головний принцип жироспалювання
Існує величезна кількість дієт. Практично щодня з’являються нові й нові. Дієта по групі крові, кремлівська дієта, дієта Маргарити Корольова т.д. Багато всякої нісенітниці. Але об’єднує їх одне. Той механізм, який працює для всіх дієт і працює на 100%:

«Я не їм смаженого вже 2 тижні, чому ж я не худну. Я взагалі не їм після 18.00. Я їм тільки квашену капусту і забула, що таке нормальна їжа, але чому я не худну ». Тому, що не змогли реалізувати головний закон схуднення. Давайте розберемося з тим, як реалізувати головний закон схуднення. Як схуднути в дома за допомогою фітнесу?

Трата калорій це насамперед фізична активність. Чим її більше, тим більше калорій потрібно. Другий момент – це швидкість обміну речовин або метаболізм (це швидкість протікання хімічних реакцій у Вашому організмі). Всі ми різні, у одного ця швидкість швидше, в іншого повільніше. Ті щасливчики, що володіють швидким метаболізмом, можуть їсти велику кількість їжі і не товстіти. А інші їдять мало, і все одно набирають вагу, їм надзвичайно важко схуднути!

Всі ці розмови були б порожніми якби не можна було міняти швидкість обміну речовин. На швидкість обміну речовин досить легко впливати за рахунок дрібного харчування. Чим частіше Ви приймаєте їжу, тим швидше у Вас обмін речовин. Чим більш маленькі обсяги їжі Ви їсте, тим знову прискорюється обмін речовин. І навпаки, чим рідше Ви їсте, тим повільніше обмін речовин.

Рецепт схуднення такий: якщо Ви хочете схуднути Вам варто думати про те, як їсти частіше, а не про те, як їсти менше. Прискорений обмін речовин змушує організм витрачати калорій більше.

Аеробне навантаження незважаючи на свій характер інтенсивного спалювання калорій, не так ефективна в загальній картині, як анаеробні навантаження. Позаймавшись в силовому характері, організм продовжує спалювати калорії ще якийсь час, що в підсумку надасть більший ефект, ніж кардіо. Крім того, силова робота стимулює м’язовий ріст. М’язова тканина енергоємний матеріал. Чим більше у людини м’язів, тим більше енергії вони вимагають на підтримку свого існування. Людина з великими м’язами може багато їсти і не товстіти.