Заказ билетов:
тел.: (044) 237-90-05
факс: (044) 258-45-47
Маргарита Королева

Як правильно харчуватися, щоб схуднути?

Це влаштовувати розвантажувальні дні і легкі вечері.
Деякі з нас помилково вважають, що розвантажувальними вважаються «голодні» дні.
Це не так. Будучи противником голодування в цілому, я вважаю його прийнятним лише в тому випадку, коли того вимагає індивідуальний стан здоров’я або організму в цілому. В іншому, влаштувати «відпочинок» своєму травленню можна за допомогою скорочення обсягу і зміни складу їжі.

Випробувавши на собі ряд дієт, я почерпнула кілька варіантів розвантажувальних днів, з яких Ви можете вибрати найбільш підходящий і зручний саме для Вас. Дані «рецепти» прийнятно використовувати в якості денного меню або замінювати з їх допомогою окремий прийом їжі (наприклад, вечеря).

Молоко і чорний хліб. Молоко багате кальцієм, в ньому містяться вуглеводи (молочний цукор), деякий відсоток жирів (я волію не знежирене, а молоко середньої або високої жирності). Якщо немає індивідуальних протипоказань, воно корисне для організму, спільно з чорним хлібом, дає відчуття ситості. В середньому, на один день розрахований 1л молока і 100-150г чорного хліба. При бажанні, кількість продуктів можна змінювати.

Яблука. Якщо кислотність шлунка відповідає нормі, то гарною розвантаженням є яблучний день. Яблук можна з’їсти необмежену кількість. Так Ви не тільки влаштуєте відпочинок організму, але й заповните запас заліза, калію та інших корисних мікроелементів, присутніх у складі фрукта.
Діє акція, тренінги для керівників, та дізнайтесь, дуже цікаво  та корисно, тренінг тайм менеджмент в продажах.

Гречка або рис. Для такого розвантажувального дня відварюється або (якщо мова йде про гречку) замочується на ніч деяка кількість крупи. Доповненням може служити свіжа терта або приготована в пароварці моркву. Точного обсягу гречки або рису не встановлюється (пам’ятаєте, вибирається тільки один вид крупи на день), тому велика кількість однотипної їжі з’їсти не вийде, але вгамувати голод – цілком.

Кефір. Як і будь-який кисломолочний продукт, кефір корисний для організму, на відміну від цільного молока, він рідше викликає харчову алергію (розлад травлення), тому прийнятний для більшої кількості людей. Випити його можна зразкову 1-1,5л, при бажанні доповнивши жменею (невеликий) домашніх сухариків.

Капуста. Звичайна свіжа капуста. Її обсяг протягом дня не обмежується.

Кожен з перерахованих розвантажувальних днів можна доповнити мінеральної негазованої водою. Бажано влаштовувати розвантажувальні дні не частіше 1-2х разів на тиждень.

Використовуючи на практиці зазначені поради про правильне харчування для схуднення і дні розвантаження, Ви зможете налагодити обмін речовин і, як результат, скинути кілька кілограмів, поліпшити стан шкіри і загальне самопочуття. Слідкуйте за своїм здоров’ям, вибирайте якісні продукти і просто, що не маловажно, частіше посміхайтеся.

З повагою, Тетяна Веселка.