Заказ билетов:
тел.: (044) 237-90-05
факс: (044) 258-45-47
Маргарита Королева

Як правильно харчуватися для зниження ваги

У раціоні здорового харчування необхідні продукти рослинного походження. Частка овочів і фруктів може становити до 60%.

На частку білка і жирів цілком достатньо по 20%.

Як уже зазначалося, для схуднення необхідно надходження жирів. Якщо цілком виключити жирну їжу з раціону, сповільнюється засвоєння вітамінів, що беруть участь в нормалізації швидкості обмінних реакцій. При зниженому обміні речовин з надходить їжі швидше утворюються жирові відкладення. Пропонуємо для Вас, тренінг активні продажі та дуже потрібні корпоративні тренінги з продажу.

Для якнайшвидшого зниження ваги корисно замінювати м’ясо рибою. З м’яса перед кулінарною обробкою зрізати видимий жир. Важливо скорегувати приготування звичних страв, віддавши перевагу способам, максимально знижує жирність готового блюда.
Біографія доктор Маргарита Корольова, та її методи схуднення.

Приміром, щоб не овочі не вбирали жир, їх варто гасити окремо від м’яса. При варінні супу зливати першу порцію бульйону. Щоб не переїдати, почуття голоду краще задовольняти їжею найменшою калорійності, а жирні страви є практично ситим. Обрана схема здорового харчування, щоб гарантовано схуднути, повинна відповідати відомому прислів’ї: «Сніданок з’їж сам, обід розділи з другом, вечерю віддай ворогові». Для якнайшвидшого зниження маси тіла важливо відмовитися від звички їсти після 18 годин.