Заказ билетов:
тел.: (044) 237-90-05
факс: (044) 258-45-47
Маргарита Королева

Як потрібно харчуватися щоб схуднути на 20 кг

Перейдемо до другої частини формули. Отриманню калорій.
Отримувати калорій потрібно менше ніж витрачаєш. Чому ж люди обламуються з дієтами? Чому незважаючи на всі обмеження у них нічого не виходить? У людей, коли вони на дієті відсутня системність і точність. Вони визначають раціон приблизно, на око.

«Я не їм смаженого і солодкого, тільки варені продукти». І все – ось і вся дієта. Але така людина сьогодні з’їсть варених продуктів на 1500 ккал, а завтра на 1250 ккал.

Для того, щоб обмеження калорійності працювали, потрібно зрозуміти щодо чого ці обмеження вважати. Тобто потрібен базовий раціон, який буде однаковим щодня. Приміром, він складе 1500 ккал на день, не більше і не менше. Від певної конкретної цифри вже легко робити зміни в раціоні і худнути.

Приблизний раціон на вічко, дає приблизні результати. Що ж робити? Визначити свій стандартний раціон, при цьому беручи в їжу натуральні і корисні продукти. Використовуйте продукти, описані в статті харчування для набору маси. Нехай Вас не бентежить «набір маси», там калорій отримувати потрібно більше, але набір продуктів той же.

Ви спокійно їсте протягом 5 днів, паралельно зважуючи і записуючи все, що з’їдаєте. Поділивши на 5 суму калорій Ви отримаєте свою середню калорійність за день. Використовуйте таблиці калорійності, щоб вірно розраховувати ккал. Також записуйте спожите кількість білків, жирів і вуглеводів (як рахувати калорії). Тепер знаючи свою середньоденну калорійність у Вас є відправна точка. Приступимо до практики!

Меню правильного харчування для схуднення

Почніть з формування раціону, який будете їсти щодня. Підбирайте кількість продуктів, виходячи з самопочуття організму. У Вас не повинно бути втоми, сонливості через сильний нестачі вуглеводів. Даний нижче приклад умовний.
Для вас є пропозиція, бізнес тренінги від бізнес тренера Радислав Гандопас Київ, безкоштовно.

 Меню дієти для схуднення
для чоловіків: 200 г сухого рису, 500 г курячого філе (грудка), 200 г сиру, 1 л молока, овочі (не більше 30% раціону), вода без обмежень.
для жінок: 150 г сухого рису, 300 г курячого філе (грудка), 200 г сиру, 1 л молока, овочі (не більше 30% раціону), вода без обмежень.

Це те, кількість їжі, яку Ви будете з’їдати щодня. Саме з підібраного Вами раціону Ви і будете отримувати нутрієнти (білки, вуглеводи і жири).

Раціон слід розбити на кілька частин – є потрібно невеликими порціями і якомога частіше. Ви підготовляє всю їжу собі з ранку. Це Ваша дієта на день. Намагайтеся їсти рівномірно (приблизно кожні 3:00), щоб нутрієнти надходили в організм і підживлювали його постійно.

Через тиждень проведіть контрольне зважування. Якщо вага не змінився, значить калорійність потрібно трохи зменшити. Прибирайте калорійність за рахунок вуглеводів – 25% не більше. Був склянку рису (або гречки), стало ¾ на день. Знову чекаєте ще тиждень і стаєте на ваги. Якщо Ви схудли на 0,5-1 кг це чудовий результат. Нічого міняти не треба. Пішов процес схуднення.

У цьому і полягає вся дієта. Тобто Ви вважається не витрачені калорії, а споживані, і дивлячись на ваги змінюєте свій раціон.
Є технологія оздоровлення та правильний догляд за обличчям для жінки.

Правила дотримання жиросжигающей дієти

Є ще кілька правил. Якщо Ви встали на цей шлях, то більше запланованого на день їсти не можна. Намагайтеся з’їдати все вуглеводи в першій половині дня. Найважливіші прийоми вуглеводів – це з ранку, після сну і після тренування, коли відкрито білково-вуглеводне вікно. Вуглеводи вкрай необхідні в цей час, після тренування вони підуть в м’язи, а не в жир. Як схуднути за тиждень без дієт?

Намагайтеся пити багато води. Не допускайте відчуття спраги. Якщо схуднення йде нормальним темпом 0,5-1 кг на тиждень, знижувати калорійність раціону не треба, інакше метаболізм сповільниться (захисна реакція організму). Якщо вага стала більше, то Ви десь порушили режим, або їли набагато більше калорій, ніж необхідно.

Для того, щоб прискорити обмін речовин підійдуть низкоинтенсивние тривалі тренування. Приміром, годинна швидка ходьба краще 20 хвилинного бігу. Спалювання жиру йде інтенсивніше, коли витрачений весь глікоген (головний транспортер енергії), тобто закінчилися всі вуглеводи. Це відбувається вранці натщесерце, і після силового тренування, яка виснажує запаси глікогену.

Висновок
Золотим ключиком для схуднення є дієта, а не тренування. Ви повинні скрупульозно стежити за своєю калорійністю і поступово знижувати її для отримання потрібного Вам результату. Тепер знаючи, як правильно харчуватися щоб схуднути, Вам залишається зібрати свою волю в кулак і дотримуватися абсолютного режиму харчування. Красиве тіло – це на 100% результат зусиль і терпіння.