Заказ билетов:
тел.: (044) 237-90-05
факс: (044) 258-45-47
Маргарита Королева

Чому вітаміни і мікроелементи допомагають схуднути

Вітаміни підвищують стійкість організму до захворювань, стимулюють обмінні процеси, зміцнюють імунітет.

Для зниження і нормалізації ваги особливо необхідні вітаміни А, В, С. Зокрема, вітаміни групи В забезпечують оптимальне протікання обмінних реакцій, що вивільняють з вуглеводів енергію. У разі дефіциту вітамінів їжа гірше перетравлюється, в кишечнику починаються процеси гниття і бродіння.

Якщо в раціоні харчування бракує вітамінів, необхідно приймати вітамінно-мінеральний комплекс з аптеки. Що таке переїдання?

Щоб знизити масу тіла, в систему живлення корисно включити продукти, що містять йод, цинк, калій:

Йод прискорює обмін речовин, сприяє швидкому спалюванню жирових відкладень. Йод міститься в ламінарії, фейхоа, хурмі.

Цинк підтримує оптимальний рівень інсуліну, що також важливо для схуднення. Джерелом мікроелемента є м’ясо, гарбузове насіння, сочевиця, горіхи.

Калій стимулює обмінні процеси, сприяє нормалізації тиску і серцевого ритму. Входить до складу кураги, чорносливу, селери. Дієта для омолодження шкіри.

Дізнавшись, що в лінійці Алфавіту є жувальні таблетки з фруктовими смаками, я вирішила вибрати саме їх – все-таки, це не так скушно =) У моєї улюбленої дешевої аптеці ці вітаміни коштували 156 рублів за 60 таблеток, чи то пак на 20 днів прийому. Від звичних вітамінів за складом їх рішуче нічого не відрізняє. Виглядають вони як різнокольорові пігулки діаметром близько 1 см – зелена (передбачається, що вона повинна бути зі смаком груші), помаранчева (апельсинова) і рожево-бузкова (вишневий смак). Ну, звичайно, фруктовий смак в них досить умовний, але тим не менш, цілком пріелемий – нагадує аскорбінку. Даруємо, тренінги по KPI Київ, для керівників, та дізнайтесь про тренінгові компанію «Бізнес центр Національній»

Тепер невеликий відступ, пов’язане якраз із заголовком. Ось уже довгий час моя вага коливається в районі 59-60 кілограм, ні туди і ні сюди. Особливо з цього приводу я не парюся, але ідея скинути пару-трійку кіло (а ще краще п’ят!) Мене ніколи не залишає. Я намагаюся їсти більш-менш правильно, але ні цей факт, ні боязкі спроби зайнятися спортом мені в цій справі особливо не допомагали. Все-таки відмовитися від вечірнього перекусу – це вище моїх сил, на жаль і ах. Тому уявіть собі моє здивування, коли до кінця згаданої пачки вітамінок я помітила, що мій апетит різко знизився. Я просто стала рідше відчувати голод і влаштовувати собі переїдання. І, що найприємніше, це відбилося і на вагах! Я нарешті побачила заповітну цифру 58, а слідом – і 57, про яку я забула класу з восьмого (а я зараз на 4 курсі). На перший погляд, не надто вражаючі результати, але це при тому, що крім прийому вітамінів для своєї фігури я не робила зовсім нічого – не примушувала себе не їсти і не підвищувала фізичних навантажень (ну, хіба що намагалася пити не менше 2 літрів води в день). У зв’язку з цим процес схуднення виходить досить протяжний у часі (тобто за місяць я скинула 1,5 кг), але, повірте, для мене це вже великий прогрес! Думаю, що в комплексі з фітнесом цей процес піде на ура, що я і збираюся перевірити незабаром.

Якщо ми запитаємо мудрий гугл, чи дійсно вітаміни допомагають схуднути, то дізнаємося, що багато з них – наприклад, С, D, вітаміни групи В, а також такі мінерали, як цинк, залізо, мідь, кальцій прискорюють обмінні процеси в організмі, допомагають спалювати жири, і взагалі найкращі друзі худне. Але мені здається, цьому є і більш побутове пояснення: просто організм отримує всі необхідні йому елементи і менше просить жерти. Плюс до цього, ці вітаміни виходять як цукерочки (я їх не жую, а розсмоктувати), що частково задовольняє потребу в звичайних цукерочках Smile

Крім цього чудесного недокументоване ефекту, на мені проявилися й інші – у мене з’явилося більше енергії, я менше втомлююся, і взагалі відчуваю себе людиною, як Микита Литвинки XD (якщо не знаєте, хто це такий, пошукайте відео з ним, він кльовий). Однак, після пропитого пачки вітамінів Алфавіт, я перейшла на більш відповідні моїм цілям (у вигляді довгого волосся і нігтів) пивні дріжджі Нагіпол (до речі, від них мій апетит не збільшився, а вага не повернувся) і Веторон, а також планую підсісти на лляне масло. Але за те, що навіть 20 днів прийому Алфавіту показали, що він працює, ставлю 5 балів! Тим не менш, я думаю, що подібний ефект з’явиться з будь-якими правильно підібраними вітамінами.